Zapraszamy do wypełnienia formularza umówienie się na serwis.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.


Umów się telefonicznie już dziś do naszego serwisu 58 511 90 47


Serwis

Autoryzacja VW stanowi dla nas ogromne wyzwanie mające na celu usatysfakcjonowanie naszych Klientów. Pragnąc, aby wszyscy Klienci byli całkowicie zadowoleni, dokładamy wszelkich starań, aby obsługa w naszym serwisie miała pod każdym względem wyjątkowy charakter.

Standardy

Proponujemy Klientom telefoniczne umawianie terminu wizyty, aby ustalić najdogodniejszy czas dla Klienta. Obsługę serwisową rozpoczynamy od oględzin samochodu w recepcji przejazdowej, aby ustalić szczegółowy zakres naprawy, czas realizacji wraz z precyzyjnie określonym terminem odbioru samochodu oraz kosztami. Jeśli podczas trwania naprawy okaże się, że konieczne są dodatkowe czynności, a cena i termin odbioru ulegną zmianie, to zostaną zrealizowane tylko w przypadku pełnej akceptacji właściciela samochodu.

Rozwiązania w zakresie obsługi serwisowej jakie oferujemy:

 • WYMIANA OLEJU

  Oferujemy wymianę oleju i filtra oleju, aby zapewnić silnikowi płynną pracę i długą żywotność.

 • SERWIS AKUMULATORÓW

  Akumulator musi być w doskonałym stanie przez cały czas, nie tylko zimą. Sprawdzimy stan akumulatora w Twoim samochodzie i wyeliminujemy ewentualne usterki mające wpływ na okres jego eksploatacji.

 • MYCIE SAMOCHODU

  W ramach przeglądu umyjemy Twój samochód. Dzięki temu auto, któremu zapewnimy utrzymanie doskonałego stanu technicznego, będzie również świetnie wyglądało.

 • SERWIS KLIMATYZACJI

  Oferujemy Ci kompleksowe usługi związane z klimatyzacją. Kontrolujemy szczelność układu klimatyzacji oraz sprawdzamy wszystkie funkcje klimatyzacji. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i stosujemy najnowocześniejszy sprzęt przez niego zalecany.

 • KONTROLA ZBIEŻNOŚCI KÓŁ

  Niewłaściwe ustawienie kół powoduje nierównomierne zużycie opon. Z tego powodu oferujemy Ci pomiar zbieżności kół i ich profesjonalne ustawienie. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który został zatwierdzony przez producenta.

 • ORYGINALNE CZĘŚCI VOLKSWAGEN

  Oryginalne części VOLKSWAGENA wymieniane u nas są identyczne z tymi, jakich użyto do montażu Twego samochodu. Nasze produkty przeszły wszystkie testy stosowane do poszczególnych części zamiennych używanych w produkcji seryjnej. VOLKSWAGEN gwarantuje ich bezpieczeństwo, niezawodność i długą żywotność.

 • MONTAŻ AKCESORIÓW

  Oferujemy profesjonalny montaż produktów wchodzących w skład szerokiej oferty Oryginalnych Akcesoriów VOLKSWAGEN, takich jak bagażniki dachowe, tempomaty, haki holownicze itp.

 • SERWIS OGUMIENIA

 • MOŻLIWOŚĆ UDOSTĘPNIENIA SAMOCHODU ZASTĘPCZEGO

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami

Michał Wika-Czarnowski

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 32
kom: +48 668 808 825
wika_m@citymotors.pl

Robert Lisius

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 30
kom: +48 664 770 412
lisius_r@citymotors.pl

Agnieszka Plak

Asystent Serwisu

tel: +48 58 511 90 47
kom: +48 696 095 549
plak_a@citymotors.pl

Waldemar Kleinschmidt

Specjalista ds. gwarancji i akcji fabrycznych

tel: +48 58 511 90 05
kleinschmidt_w@citymotors.pl