ZYSKUJ Z WIEKIEM W VW CITY MOTORS

 

PROGRAM „ZYSKUJ Z WIEKIEM” ZOSTAŁ STWORZONY SPECJALNIE DLA UŻYTKOWNIKÓW STARSZYCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH VOLKSWAGEN I POZWALA NA:

 • profesjonalne serwisowanie samochodów w wieku powyżej 3 lat,
 • ponoszenie coraz mniejszych kosztów wraz z rosnącym wiekiem pojazdu.

Program ten skierowany jest do klientów indywidualnych, a także do osób prowadzących tzw. jednoosobową działalność gospodarczą.
W ramach tego programu mają Państwo nie tylko pewność profesjonalnej obsługi, lecz także zniżkę tym większą, im więcej lat ma Państwa samochód.
Program Promocja Wieku zapewnia:

 • właścicielom samochodów 3-5 letnich – 7% rabatu na części oryginalne oraz 10% rabatu na robociznę
 • właścicielom samochodów powyżej 5 lat – 12% rabatu na części oryginalne oraz 20% rabatu na robociznę
WIEK POJAZDU RABAT NA CZĘŚCI RABAT NA ROBOCIZNĘ
3-5 lat 7% 10%
powyżej 5 lat 12% 20%

 

ZALETY SERWISOWANIA TWOJEGO VOLKSWAGENA W AUTORYZOWANYM SERWISIE PRZEZ CAŁY OKRES JEGO EKSPLOATACJI:

 • profesjonalna obsługa samochodu prowadzona przez wyszkolonych fachowców, najlepiej znających stan techniczny Twojego Volkswagena;
 • wysoka jakość napraw wykonywanych zgodnie z technologią konstruktora za pomocą specjalistycznych narzędzi i sprzętu diagnostycznego producenta;
 • stosowanie doskonałej jakości części zamiennych
 • gwarancja na przeprowadzone naprawy zarówno w zakresie części jak i robocizny
 • szeroki zakres usług;
 • poczucie zaufania i bezpieczeństwa;
 • mniejszy spadek wartości samochodu w przypadku jego odsprzedaży dzięki wiarygodnej i udokumentowanej historii serwisowania.

 


Zapraszamy do kontaktu.


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną:

Zgoda na przekazanie danych osobowych:

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.

Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Bohemia Motors sp. z o.o., z siedzibą w Falentach, Al. Krakowska 5A, 05-090 Falenty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Bohemia Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Bohemia Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.